O nas

LOFTOWO.COM

Jesteśmy firmą skupiającą gotowe projekty w nowoczesnym stylu, idealnie wpisujące się w krajobraz polskich miast i wsi. Swoją pracą chcielibyśmy przełamać stagnację panującą w polskiej architekturze i zaproponować Wam szeroki wachlarz dobrej architektury.

Loftowo to zespół Architektów, którzy swoją pracą i pasją tworzą wyjątkowe projekty domów oraz wnętrz w stylu industrialnym i loftowym, które wyróżniają się designem i oryginalnym stylem.

Współpracujemy z biurami architektonicznymi z całej Polski abyśmy mogli zaoferować specjalnie wyselekcjonowane projekty z najlepszych pracowni.

Loftowo.com jest częścią grupy HOME CODE zajmującą się całym procesem inwestycyjnym. Od pomysłu „zbudujmy sobie dom” aż po wykończenie wnętrza i teściowej :).

Loftowo powstało w odpowiedzi na potrzeby ludzi ceniących prostotę design i estetykę. Chcieliśmy wyjść naprzeciw zapotrzebowaniom i ułatwić dotarcie do wymarzonego projektu. Przyspieszyć poszukiwania w gąszczu tradycyjnej i powtarzającej się architektury aby w pełni uzyskać zadowolenie naszych klientów.

Projekty na Loftowo inspirowane są prostotą i minimalizmem architektury fabrycznej i przemysłowej, które wyróżniają się bezpretensjonalną i nawiązującą do tradycji formą pozostając obiektem na wskroś współczesnym.